AUKCIJA

Pravila foruma
Zahvaljujemo svima koji su sudjelovali na našoj prvoj ''forum''aukciji.
Svjesni smo da je bilo propusta.Izvinjavamo se zbog njih i nadamo se da će te nam ''progledati kroz prste'' pošto je prva a mi obećavamo da će druga biti puno bolje organizirana.
Još jednom hvala na sudjelovanju i vidimo se
vidimo se na slijedećoj aukciji,nadamo se uskoro.
Stručni odbor Hrvatskog saveza

AUKCIJA

PostPostao/la Dalmatino » 23. 12. 2010. (19:36)

slika

Na Saveznoj izložbi u Sl.Brodu završena je aukcija.Na slici možete vidjeti tko je i za koliko kupio pojedine golubove.
Da li je mogla biti bolje organizirana?
Da li je uspjela?
Da li.....
Ostavljam članovima foruma da presude.
Dalmatino
Administrator/ica

Re: AUKCIJA

PostPostao/la N0 1 » 23. 12. 2010. (22:20)

"Svaki početak je težak"! Ovaj je uspješan, slijedeći će biti uspješniji i tako redom. Zašto?
U društvu, rijeć je o licitaciji, jedan kaže:"neki od naših nisu dali golubove, jer neznaju o čemu se radi, u što će se utrošiti dobiveni novac, pa zašto da dademo golubove"?
Popizdio sam, jer su imali ti isti ljudi svog delegata na Skupštini, koji ako je slušao, morao je slušati o prijedlogu Planu prihoda i rashoda, a slušao je, jer je i digao ruku za taj prijedlog, a da se nije potrudio objasniti "svojima" u što će se utrošiti novac od darovanih golubova. A taj novac je namjenski i Planom prihoda i rashoda namijenjen je za Regionalne letove. A ovaj ispočetka priče: "da, ali nema više regionalnih letova"!
Užas, ostao sam bez komentara, samo se pitam dokad će se birati delegati za Saveznu Skupštinu oni koji imaju samo puno vremena?
N0 1

PostPostao/la NACIONAL » 23. 12. 2010. (22:25)

Gledam malo ovu tablicu i mislim da je sramota, golub od kolege Begiča nije mogao postiči ni minimalnu cijenu,a čovjek je PRVAK OKRUGA !
NACIONAL

PostPostao/la Dalmatino » 24. 12. 2010. (23:18)

čijeg goluba bi ste volili viditi na slijedećoj aukciji.
aukcija će biti samo na forumu,licitirati će moći samo članovi grupe''aukcija'' a to znači da će se morati prijaviti administratoru da bi mogao biti član grupe koja može licitirati.
Dalmatino
Administrator/ica

Natrag na AKUCIJA HR-2010

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.